Moduł przewodzący zasilania zewnętrznego dla systemu oświetlenia szynowego LVM 11621 Nowodvorski
Dane techniczne
| Typ | System szynowy LVM Magnetic |
| Rodzaj | Moduł przewodzący zasilania zewnętrznego |
| Materiał | Tworzywo |
| Kolor dominujący | Biały |
| Moc maksymalna | 6A |
| Napięcie | DC 48V |
| Źródła światła | Zintegrowane |
| Zawiera źródło światła | Tak |
| Metoda montażu | Do systemu LVM |
| Szerokość (cm) | 1.5cm |
| Wysokość (cm) | 2cm |
| Długość (cm) | 5.5cm |
sklep@lampos.pl +48 606-206-003