Moduł Geometric System New 60 cm LED 4000K LP-0209/1M 60CM 4K Light Prestige
towar niedostępny
Dane techniczne
| Typ | Geometric System New |
| Rodzaj | Moduł 60 cm LED 4000K |
| Materiał | Akryl |
| Kolor dominujący | Transparentny |
| IP | IP44 |
| Moc źródła światła | 8W |
| Pomieszczenie | Biuro/gabinet, poczekalnia, garaż |
| Napięcie sieciowe | 230V |
| Barwa światła | 4000K |
| Stopień ochrony | IP44 |
| Szerokość produktu (cm) | 60 |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| Sposób montażu | natynkowy |
sklep@lampos.pl +48 606-206-003