Maxlight Zone II W0201 Kinkiet Biały IP44
towar niedostępny
Dane techniczne
| Typ | Kinkiet |
| Materiał | Metal |
| Materiał dodatkowy | Akryl |
| Kolor dominujący | Biały |
| Ilość źródeł światła | 2 |
| Gwint | Zintegrowane źródło LED |
| IP | IP44 |
| Zasilanie | 230 V |
| Wysokość | 9 cm |
| Szerokość | 3 cm |
| Długość | 17,5 cm |
| Klasa szczelności IP | IP44 |
| Moc pojedynczego źródła światła | 4 W |
| Styl | Nowoczesny |
| Barwa światła | 3000 K |
| Ilość Lumenów | 626 LM |
| Kolekcja | Zone |
sklep@lampos.pl +48 606-206-003