Maxlight Yuca Round Tilted H0104 Oprawa Podtynkowa Biała
towar niedostępny
Dane techniczne
| Typ | Oczko |
| Rodzaj | Oprawa podtynkowa z regulacją |
| Materiał | Metal |
| Kolor dominujący | Biały |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Gwint | Zintegrowane źródło LED |
| IP | IP20 |
| Zasilanie | 230 V |
| Wysokość | 3,7 |
| Średnica | 5,5 cm |
| Otwór montażowy | 4,5 cm |
| Klasa szczelności IP | IP20 |
| Moc pojedynczego źródła światła | 3 W |
| Styl | Nowoczesny |
| Barwa światła | 3000 K |
| Ilość Lumenów | 250 lm |
| Kolekcja | Yuca |
sklep@lampos.pl +48 606-206-003