Maxlight Yuca Fixed H0103 Oprawa Podtynkowa Czarna
towar niedostępny
Dane techniczne
| Typ | Oczko |
| Rodzaj | oprawa podtynkowa |
| Materiał | Metal |
| Kolor dominujący | Czarny |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Gwint | Zintegrowane źródło LED |
| IP | IP20 |
| Zasilanie | 230 V |
| Wysokość | 3,6 cm |
| Średnica | 4,7 cm |
| Otwór montażowy | 4,2 cm |
| Klasa szczelności IP | IP20 |
| Moc pojedynczego źródła światła | 3 W |
| Styl | Nowoczesny |
| Barwa światła | 3000 K |
| Ilość Lumenów | 250 lm |
| Kolekcja | Maxlight |
sklep@lampos.pl +48 606-206-003