Maxlight W0341 Kinkiet Organic Złoto Szczotkowane
towar niedostępny
Dane techniczne
| Typ | Kinkiet |
| Materiał | Metal |
| Kolor dominujący | Szczotkowane złoto |
| Ilość źródeł światła | 2 |
| Gwint | Zintegrowane źródło LED |
| IP | IP20 |
| Zasilanie | 230 V |
| Wysokość | 47 cm |
| Szerokość | 10 cm |
| Średnica | 2,5 cm |
| Klasa szczelności IP | IP20 |
| Moc pojedynczego źródła światła | 1 W |
| Styl | Nowoczesny |
| Barwa światła | 3000 K |
| Ilość Lumenów | 120 LM |
| Kolekcja | Organic |
sklep@lampos.pl +48 606-206-003