Maxlight Tub C0212 Lampa Sufitowa Kwadratowa Czarna + Pierścień Ozdobny Złoty RC0155/C0156 Gold
towar niedostępny
Dane techniczne
| Typ | Lampa sufitowa |
| Materiał | Metal |
| Kolor dominujący | Czarny |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Gwint | Zintegrowane źródło LED |
| IP | IP20 |
| Zasilanie | 230 V |
| Wysokość | 6,5 cm |
| Szerokość | 6 cm |
| Długość | 6 cm |
| Klasa szczelności IP | IP20 |
| Moc pojedynczego źródła światła | 7W |
| Styl | Nowoczesny |
| Barwa światła | 3000 K |
| Ilość Lumenów | 572 LM |
| Kolekcja | Tub |
sklep@lampos.pl +48 606-206-003