Maxlight Toro T0041 Lampa Biurkowa Złota
towar niedostępny
Dane techniczne
| Typ | Lampa biurkowa |
| Materiał | Aluminium |
| Materiał dodatkowy | Szkło, marmur |
| Kolor dominujący | Złoty |
| Ilość źródeł światła | 2 |
| Gwint | Zintegrowane źródło LED |
| IP | IP20 |
| Zasilanie | 230 V |
| Wysokość | 51 cm |
| Szerokość | 23 cm |
| Średnica | 12 cm + 9,5 cm |
| Klasa szczelności IP | IP20 |
| Moc pojedynczego źródła światła | 3 W + 1,5 W |
| Styl | Glamour |
| Barwa światła | 3000 K |
| Ilość Lumenów | 480 LM |
| Kolekcja | Toro |
sklep@lampos.pl +48 606-206-003