Maxlight Time H0074 Oprawa Schodowa IP54
towar niedostępny
Dane techniczne
| Typ | Oprawa schodowa |
| Materiał | Metal |
| Materiał dodatkowy | Szkło |
| Kolor dominujący | Biały |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Gwint | Zintegrowane źródło LED |
| IP | IP54 |
| Zasilanie | 230 V |
| Wysokość | 4,5 cm |
| Średnica | 8 cm |
| Otwór montażowy | 6,9 cm |
| Klasa szczelności IP | IP54 |
| Moc pojedynczego źródła światła | 2 W |
| Styl | Nowoczesny |
| Barwa światła | 3000 K |
| Ilość Lumenów | 160 LM |
| Kolekcja | Time |
sklep@lampos.pl +48 606-206-003