Maxlight Technical Spot H0070 Oprawa Podtynkowa
towar niedostępny
Dane techniczne
| Typ | Oczko |
| Rodzaj | oprawa podtynkowa |
| Materiał | Metal |
| Materiał dodatkowy | Akryl |
| Kolor dominujący | Biały |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Gwint | GU 5.3 |
| IP | IP20 |
| Zasilanie | 12 V |
| Wysokość | 9 cm |
| Szerokość | 8,2 cm |
| Długość | 8,2 cm |
| Otwór montażowy | 7,8x7,8 cm |
| Klasa szczelności IP | IP20 |
| Moc pojedynczego źródła światła | 50 W |
| Styl | Nowoczesny |
| Kolekcja | Technical |
sklep@lampos.pl +48 606-206-003