Maxlight Technical Spot H0064 Oprawa Podtynkowa
towar niedostępny
Dane techniczne
| Typ | Oczko |
| Rodzaj | oprawa podtynkowa |
| Materiał | Metal |
| Materiał dodatkowy | Akryl |
| Kolor dominujący | Biały |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Gwint | Zintegrowane źródło LED |
| IP | IP20 |
| Zasilanie | 230 V |
| Wysokość | 23 cm |
| Średnica | 8 cm |
| Otwór montażowy | 7,6 cm |
| Klasa szczelności IP | IP20 |
| Moc pojedynczego źródła światła | 4 W |
| Styl | Nowoczesny |
| Barwa światła | 3000 K |
| Ilość Lumenów | 365 LM |
| Kolekcja | Technical |
sklep@lampos.pl +48 606-206-003