Maxlight Shinemaker H0120 Lampa Wpuszczana Czarna Ściemnialna
towar niedostępny
Dane techniczne
| Typ | Lampa sufitowa wpuszczana |
| Rodzaj | Reflektorek |
| Materiał | Metal |
| Kolor dominujący | Czarny |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Gwint | Zintegrowane źródło LED |
| IP | IP20 |
| Zasilanie | 230 V |
| Wysokość | 17,7 cm |
| Szerokość | 17 cm |
| Średnica | 5,5 cm |
| Klasa szczelności IP | IP20 |
| Moc pojedynczego źródła światła | 15 W |
| Styl | Nowoczesny |
| Barwa światła | 3000 K |
| Ilość Lumenów | 1327 lm |
| Kolekcja | Shinemaker |
sklep@lampos.pl +48 606-206-003