Maxlight Sekko C0218 Plafon Czarny
towar niedostępny
Dane techniczne
| Typ | Lampa sufitowa |
| Rodzaj | Plafon |
| Materiał | Aluminium |
| Materiał dodatkowy | Żelazo, akryl |
| Kolor dominujący | Czarny |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Gwint | Zintegrowane źródło LED |
| IP | IP20 |
| Zasilanie | 230 V |
| Wysokość | 8,5 cm |
| Średnica | 48 cm |
| Klasa szczelności IP | IP20 |
| Moc pojedynczego źródła światła | 54 W |
| Styl | Nowoczesny |
| Barwa światła | 3000 K |
| Ilość Lumenów | 4320 LM |
| Kolekcja | Sekko |
sklep@lampos.pl +48 606-206-003