Maxlight Sabre W0283 Kinkiet Czarny ściemnialny z włacznikiem dotykowym
towar niedostępny
Dane techniczne
| Typ | Kinkiet |
| Materiał | Metal |
| Materiał dodatkowy | Akryl |
| Kolor dominujący | Czarny |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Gwint | Zintegrowane źródło LED |
| IP | IP23 |
| Zasilanie | 230 V |
| Wysokość | 22 cm |
| Szerokość | 91 cm |
| Długość | 4 cm |
| Klasa szczelności IP | IP23 |
| Moc pojedynczego źródła światła | 10 W |
| Styl | Nowoczesny |
| Barwa światła | 3000 K |
| Ilość Lumenów | 700 LM |
| Kolekcja | Sabre |
sklep@lampos.pl +48 606-206-003