Maxlight Plazma H0088 Oprawa Podtynkowa Czarna IP54
towar niedostępny
Dane techniczne
| Typ | Oczko |
| Rodzaj | oprawa podtynkowa |
| Materiał | Metal |
| Materiał dodatkowy | Szkło |
| Kolor dominujący | Czarny |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Gwint | Zintegrowane źródło LED |
| IP | IP54 |
| Zasilanie | 230 V |
| Wysokość | 5 cm |
| Średnica | 9,2 |
| Otwór montażowy | 8 cm |
| Klasa szczelności IP | IP54 |
| Moc pojedynczego źródła światła | 13 W |
| Styl | Nowoczesny |
| Barwa światła | 3000 K |
| Ilość Lumenów | 572 LM |
| Kolekcja | Plazma |
sklep@lampos.pl +48 606-206-003