Maxlight Panelled Square H0053 Oprawa Podtynkowa Mała
towar niedostępny
Dane techniczne
| Typ | Lampa sufitowa |
| Rodzaj | oprawa podtynkowa |
| Kolor dominujący | Biały |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Gwint | Zintegrowane źródło LED |
| IP | IP20 |
| Zasilanie | 230 V |
| Szerokość | 17 cm |
| Długość | 17 cm |
| Otwór montażowy | 14,5 cm |
| Klasa szczelności IP | IP20 |
| Moc pojedynczego źródła światła | 15 W |
| Styl | Nowoczesny |
| Barwa światła | 3000 K |
| Ilość Lumenów | 990 LM |
| Kolekcja | Panelled |
sklep@lampos.pl +48 606-206-003