Maxlight Oyaka W0325 Kinkiet
towar niedostępny
Dane techniczne
| Typ | Kinkiet |
| Materiał | Gips |
| Materiał dodatkowy | Aluminium, żywica |
| Kolor dominujący | Biały |
| Kolor uzupełniający | Czarny |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Gwint | Zintegrowane źródło LED |
| IP | IP20 |
| Zasilanie | 230 V |
| Wysokość | 29 cm |
| Szerokość | 29 cm |
| Klasa szczelności IP | IP20 |
| Moc pojedynczego źródła światła | 5W |
| Styl | Nowoczesny |
| Barwa światła | 3000 K |
| Ilość Lumenów | 300 LM |
| Kolekcja | Oyaka |
sklep@lampos.pl +48 606-206-003