Maxlight Marvel C0150 Lampa Sufitowa/Plafon Czarny
towar niedostępny
Dane techniczne
| Typ | Lampa sufitowa |
| Rodzaj | Plafon |
| Materiał | Metal |
| Kolor dominujący | Czarny |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Gwint | Zintegrowane źródło LED |
| IP | IP20 |
| Zasilanie | 230 V |
| Wysokość | 16 cm |
| Szerokość | 11 cm |
| Długość | 3,5 cm |
| Klasa szczelności IP | IP20 |
| Moc pojedynczego źródła światła | 12 W |
| Styl | Nowoczesny |
| Barwa światła | 3000 K |
| Ilość Lumenów | 706 LM |
| Kolekcja | Marvel |
sklep@lampos.pl +48 606-206-003