Maxlight Linear W0265 Kinkiet Biały IP44 Dim
towar niedostępny
Dane techniczne
| Typ | Kinkiet |
| Materiał | Metal |
| Materiał dodatkowy | Akryl |
| Kolor dominujący | Biały |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Gwint | Zintegrowane źródło LED |
| IP | IP44 |
| Zasilanie | 230 V |
| Wysokość | 4,5 cm |
| Szerokość | 113 cm |
| Długość | 10 cm |
| Klasa szczelności IP | IP44 |
| Moc pojedynczego źródła światła | 36 W |
| Styl | Nowoczesny |
| Barwa światła | 4000 K |
| Ilość Lumenów | 2600 LM |
| Kolekcja | Linear |
sklep@lampos.pl +48 606-206-003