Maxlight Linear S0009 Oprawa Do Szynoprzewodu Biała
towar niedostępny
Dane techniczne
| Typ | System szynowy 3 obwodowy |
| Rodzaj | Reflektorek |
| Materiał | Metal |
| Kolor dominujący | Biały |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Gwint | Zintegrowane źródło LED |
| IP | IP20 |
| Zasilanie | 230 V |
| Wysokość | 6,6 cm |
| Szerokość | 5 cm |
| Długość | 66,2 cm |
| Klasa szczelności IP | IP20 |
| Moc pojedynczego źródła światła | 18 W |
| Styl | Nowoczesny |
| Barwa światła | 4000 K |
| Ilość Lumenów | 1700 lm |
| Kolekcja | Linear |
sklep@lampos.pl +48 606-206-003