Maxlight Kodak C0135 Plafon IP44
towar niedostępny
Dane techniczne
| Typ | Lampa sufitowa |
| Rodzaj | Plafon |
| Materiał | Metal |
| Materiał dodatkowy | Akryl |
| Kolor dominujący | Biały |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Gwint | Zintegrowane źródło LED |
| IP | IP44 |
| Zasilanie | 230 V |
| Wysokość | 4,8 cm |
| Średnica | 10,8 cm |
| Klasa szczelności IP | IP44 |
| Moc pojedynczego źródła światła | 8 W |
| Styl | Nowoczesny |
| Barwa światła | 3000 K |
| Ilość Lumenów | 704 LM |
| Kolekcja | Kodak |
sklep@lampos.pl +48 606-206-003