Maxlight Infinity C0099 Plafon Chrom
towar niedostępny
Dane techniczne
| Typ | Lampa sufitowa |
| Rodzaj | Plafon |
| Materiał | Metal |
| Materiał dodatkowy | Akryl |
| Kolor dominujący | Chrom |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Gwint | Zintegrowane źródło LED |
| IP | IP20 |
| Zasilanie | 230 V |
| Wysokość | 14 cm |
| Szerokość | 15 cm |
| Długość | 45 cm |
| Klasa szczelności IP | IP20 |
| Moc pojedynczego źródła światła | 14 W |
| Styl | Nowoczesny |
| Barwa światła | 3000 K |
| Ilość Lumenów | 1120 LM |
| Kolekcja | Maxlight |
sklep@lampos.pl +48 606-206-003