Maxlight Hoshi S0020 Lampa Do Szynoprzewodu Czarna
towar niedostępny
Dane techniczne
| Typ | System szynowy 3 obwodowy |
| Rodzaj | Reflektorek |
| Materiał | Aluminium |
| Materiał dodatkowy | Akryl |
| Kolor dominujący | Czarny |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Gwint | Zintegrowane źródło LED |
| IP | IP20 |
| Zasilanie | 230 V |
| Wysokość | 15-18 cm |
| Szerokość | 10 cm |
| Średnica | 9 cm |
| Klasa szczelności IP | IP20 |
| Moc pojedynczego źródła światła | 15W |
| Styl | Nowoczesny |
| Barwa światła | 3000 K |
| Ilość Lumenów | 1275 LM |
| Kolekcja | Hoshi |
sklep@lampos.pl +48 606-206-003