Maxlight Goal II W0125 Kinkiet Biały IP54
towar niedostępny
Dane techniczne
| Typ | Kinkiet |
| Materiał | Aluminium |
| Materiał dodatkowy | Szkło |
| Kolor dominujący | Biały |
| Ilość źródeł światła | 2 |
| Gwint | Zintegrowane źródło LED |
| IP | IP20 |
| Zasilanie | 230 V |
| Wysokość | 8 cm |
| Szerokość | 20 cm |
| Długość | 10 cm |
| Klasa szczelności IP | IP20 |
| Moc pojedynczego źródła światła | 4 W |
| Styl | Nowoczesny |
| Barwa światła | 3000 K |
| Ilość Lumenów | 600 LM |
| Kolekcja | Goal |
sklep@lampos.pl +48 606-206-003