Maxlight Finger W0214 Kinkiet Biały IP54
towar niedostępny
Dane techniczne
| Typ | Kinkiet |
| Materiał | Metal |
| Materiał dodatkowy | Akryl |
| Kolor dominujący | Biały |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Gwint | Zintegrowane źródło LED |
| IP | IP54 |
| Zasilanie | 230 V |
| Wysokość | 7,5 cm |
| Szerokość | 90 cm |
| Długość | 7,5 cm |
| Klasa szczelności IP | IP54 |
| Moc pojedynczego źródła światła | 9 W |
| Styl | Nowoczesny |
| Barwa światła | 3000 K |
| Ilość Lumenów | 1115 LM |
| Kolekcja | Finger |
sklep@lampos.pl +48 606-206-003