Maxlight F0058 Lampa Podłogowa Czarna Tama
towar niedostępny
Dane techniczne
| Typ | Lampa podłogowa |
| Materiał | Metal |
| Materiał dodatkowy | Szkło mleczne |
| Kolor dominujący | Czarny |
| Kolor uzupełniający | Biały |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Gwint | Zintegrowane źródło LED |
| IP | IP20 |
| Zasilanie | 230 V |
| Wysokość | 140 cm |
| Średnica | 27 cm |
| Klasa szczelności IP | IP20 |
| Moc pojedynczego źródła światła | 25 W |
| Styl | Nowoczesny |
| Barwa światła | 3000 K |
| Ilość Lumenów | 2000 lm |
| Kolekcja | Tama |
sklep@lampos.pl +48 606-206-003