Maxlight Cyklop H0095 Oprawa Wpustowa Czarna IP65
towar niedostępny
Dane techniczne
| Typ | Oczko |
| Rodzaj | Oprawa podtynkowa z regulacją |
| Materiał | Metal |
| Kolor dominujący | Czarny |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Gwint | Zintegrowane źródło LED |
| IP | IP65 |
| Zasilanie | 230 V |
| Wysokość | 4,7 cm |
| Średnica | 9 cm |
| Otwór montażowy | 8 cm |
| Klasa szczelności IP | IP65 |
| Moc pojedynczego źródła światła | 12 W |
| Styl | Nowoczesny |
| Barwa światła | 3000 K |
| Ilość Lumenów | 900 LM |
| Kolekcja | Cyklop |
sklep@lampos.pl +48 606-206-003