Maxlight C0238 Plafon Lotto 48cm
towar niedostępny
Dane techniczne
| Typ | Lampa sufitowa |
| Rodzaj | Plafon |
| Materiał | Metal |
| Materiał dodatkowy | Akryl |
| Kolor dominujący | Biały |
| Kolor uzupełniający | Czarny |
| Gwint | Zintegrowane źródło LED |
| IP | IP20 |
| Zasilanie | 230 V |
| Wysokość | 14 cm |
| Szerokość | 48 cm |
| Średnica | 48 cm |
| Klasa szczelności IP | IP20 |
| Moc pojedynczego źródła światła | 50 W |
| Barwa światła | 3000 K |
| Ilość Lumenów | 2500 LM |
| Kolekcja | Lotto |
sklep@lampos.pl +48 606-206-003