Maxlight C0237 Plafon Vik 50cm
towar niedostępny
Dane techniczne
| Typ | Lampa sufitowa |
| Rodzaj | Plafon |
| Materiał | Metal |
| Kolor dominujący | Czarny |
| Kolor uzupełniający | Złoty |
| Ilość źródeł światła | 2 |
| Gwint | Zintegrowane źródło LED |
| IP | IP20 |
| Zasilanie | 230 V |
| Wysokość | 5 cm |
| Szerokość | 48 cm |
| Średnica | 48 cm |
| Klasa szczelności IP | IP20 |
| Moc pojedynczego źródła światła | 1 x 40+5W |
| Barwa światła | 3000 K |
| Ilość Lumenów | 3690 LM |
| Kolekcja | Vik |
sklep@lampos.pl +48 606-206-003