Maxlight Bellatrix H0118 Oprawa Wpustowa Bellatrix Tilted Czarna - Bez Modułu Świetlnego Led H0112
towar niedostępny
Dane techniczne
| Rodzaj | Oprawa Wpustowa - Bez Modułu Świetlnego Led H0112 |
| Materiał | Metal |
| Kolor dominujący | Czarny |
| Kolor uzupełniający | Złoty |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| IP | IP20 |
| Zasilanie | 230 V |
| Wysokość | 2,5 cm |
| Średnica | 10,5 cm |
| Otwór montażowy | 10,5 cm |
| Klasa szczelności IP | IP20 |
| Styl | Nowoczesny |
| Kolekcja | Bellatrix |
sklep@lampos.pl +48 606-206-003