Maxlight Arya Tilted H0099 Oprawa podtynkowa Czarna
towar niedostępny
Dane techniczne
| Typ | Oczko |
| Rodzaj | Oprawa podtynkowa z regulacją |
| Materiał | Metal |
| Kolor dominujący | Złoty |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Gwint | Zintegrowane źródło LED |
| IP | IP20 |
| Zasilanie | 230 V |
| Wysokość | 4,8 cm |
| Średnica | 10,4 cm |
| Otwór montażowy | 9,2 cm |
| Klasa szczelności IP | IP20 |
| Moc pojedynczego źródła światła | 8 W |
| Styl | Nowoczesny |
| Barwa światła | 3000 K |
| Ilość Lumenów | 610 lm |
| Kolekcja | Arya |
sklep@lampos.pl +48 606-206-003