Mały kinkiet LED Jens JENS-S-C3 Elstead Lighting
towar niedostępny
Opis
Dane techniczne
| Typ | Lampa zewnętrzna |
| Rodzaj | Latarnia naścienna |
| Materiał | Odlewane aluminium |
| Materiał dodatkowy | Poliwęglan |
| Kolor dominujący | Czarny |
| Gwint | Zintegrowane źródło LED |
| IP | IP65 |
| Źródło światła w zestawie | Tak |
| Rodzina | Jens |
| Głębokość | 31 mm |
| Szerokość | 135 mm |
| Wysokość oprawy | 90 mm |
| Średnica | 135 mm |
| Klasa ochronności | I |
| Klasa IP | IP65 |
| Źródło zasilania | Napięcie sieciowe |
| Napięcie | 220-240 V 50 Hz |
| Oprawa z możliwością ściemniania | Nie |
| Maksymalna moc | 6 W Wbudowany LED |
| Temperatura barwowa LED | 3000-5700 K |
| Ilość lumenów | 680 lm |
| Zastosowanie | Zewnętrzne |
| Gwarancja | 3 lata |
| Wymiary opakowania | 16 x 12,5 x 6 cm |
sklep@lampos.pl +48 606-206-003