Mała latarnia naścienna Montauk - 2 źródła światła HK-MONTAUK-M Elstead Lighting
towar niedostępny
Opis
Dane techniczne
| Typ | Lampa zewnętrzna |
| Rodzaj | Latarnia naścienna |
| Materiał | Lity mosiądz |
| Materiał dodatkowy | Szkło z bąbelkami powietrza |
| Kolor dominujący | Sjena palona |
| Ilość źródeł światła | 2 |
| Gwint | E14 (mały gwint) |
| IP | IP44 |
| Źródło światła w zestawie | Nie |
| Rodzina | Montauk |
| Głębokość | 235 mm |
| Szerokość | 178 mm |
| Wysokość oprawy | 439 mm |
| Klasa ochronności | I |
| Klasa IP | IP44 |
| Źródło zasilania | Napięcie sieciowe |
| Napięcie | 220-240 V 50 Hz |
| Oprawa z możliwością ściemniania | Kompatybilna z żarówkami ściemnialnymi |
| Maksymalna moc | 60 W |
| Zastosowanie | Zewnętrzne |
| Gwarancja | ograniczona gwarancja dożywotnia |
| Wymiary opakowania | 54 x 30 x 26 cm |
sklep@lampos.pl +48 606-206-003