Mała lampa stołowa Lena - 2 źródła światła - Niebieska LENA-TL-S-BLUE Elstead Lighting
towar niedostępny
Opis
Dane techniczne
| Typ | Lampa stołowa |
| Materiał | Szkło |
| Materiał dodatkowy | Satyna, Metal |
| Kolor dominujący | Niebieski |
| Ilość źródeł światła | 2 |
| Gwint | E27 (duży gwint) |
| IP | IP20 |
| Źródło światła w zestawie | Tak |
| Rodzina | Lena |
| Szerokość | 350 mm |
| Wysokość oprawy | 605 mm |
| Średnica | 350 mm |
| Klasa ochronności | I |
| Rodzaj przełącznika | Przełącznik liniowy |
| Źródło zasilania | Wtyczka elektryczna |
| Napięcie | 220-240 V 50 Hz |
| Oprawa z możliwością ściemniania | Kompatybilna z inteligentnymi żarówkami ściemnialnymi |
| Możliwość ściemniania | Nie |
| Czas pracy (h) | 25000 |
| Maksymalna moc | 60 W |
| Temperatura barwowa LED | 3000 K |
| Ilość lumenów | 620 lm |
| Materiał abażura/klosza | Satyna |
| Kolor abażura | Niebieski |
| Zastosowanie | Wewnętrzne |
| Gwarancja | ogólna 2-letnia gwarancja |
| Wymiary opakowania | 39 x 39 x 59 cm |
sklep@lampos.pl +48 606-206-003