MULTI LED 11357 Nowodvorski
Dane techniczne
| Typ | Lampa sufitowa |
| Rodzaj | Plafon |
| Materiał | Tworzywo |
| Materiał dodatkowy | Aluminium |
| Kolor dominujący | Biały |
| Gwint | Zintegrowane źródło LED |
| IP | IP20 |
| Strumień świetlny | 900/1200/1600lm |
| Barwa światła | CCT CHANGE 3000-6000K |
| Kąt (°) | 110° |
| Żywotność (h) | 30000h |
| Moc maksymalna | 9W/12W/18W |
| IP | IP20 |
| Częstotliwość | 50/60Hz |
| Napięcie | ~220-230V |
| Źródła światła | Zintegrowane |
| Zawiera źródło światła | Tak |
| Klasa ochroności | II |
| Metoda montażu | Mostek |
| Pomieszczenie | Korytarz |
| Styl | Nowoczesny |
| Szerokość (cm) | 23cm |
| Wysokość (cm) | 2.5cm |
| Wymiary opakowania (cm) | 23.5 x 23.5 x 3 |
sklep@lampos.pl +48 606-206-003