MR JACK SP1 SMALL NERO czarna 231259 Ideal lux
towar niedostępny
Dane techniczne
| Typ | Lampa wisząca |
| Materiał | Metal |
| Kolor dominujący | Czarny |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Gwint | GU10 |
| IP | IP20 |
| Żarówka w zestawie | Tak |
| Napięcie | 220-240 V AC |
| Moc | 28W |
| IP | 20 |
| Zestaw mocujący | Nie |
| Kolekcja | MR JACK |
| Rozmiar klosza | Ø 120 x H 135 mm |
| Rozmiar rozety | Ø 90 mm |
| Regulowana wysokość | 38,5 – 213,5 |
| Wysokość (cm) | 38,5 |
| Głębokość (cm) | 11 |
| Szerokość (cm) | 11 |
| Wymiary opakowania (cm) | 14 x 22 x 13 |
sklep@lampos.pl +48 606-206-003