MR JACK SP1 SMALL BIANCO biała231228 Ideal lux
towar niedostępny
Dane techniczne
| Typ | Lampa wisząca |
| Materiał | Metal |
| Kolor dominujący | Biały |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Gwint | GU10 |
| IP | IP20 |
| Żarówka w zestawie | Tak |
| Napięcie | 220-240 V AC |
| Moc | 28W |
| IP | 20 |
| Zestaw mocujący | Nie |
| Kolekcja | MR JACK |
| Rozmiar klosza | Ø 150 x H 165 mm |
| Rozmiar rozety | Ø 90 mm |
| Regulowana wysokość | 41,5 – 216,5 |
| Wysokość (cm) | 41,5 |
| Głębokość (cm) | 15 |
| Szerokość (cm) | 15 |
| Wymiary opakowania (cm) | 16,5 x 16,5 x 33 |
sklep@lampos.pl +48 606-206-003