MOONLIGHT PL8 zlota 080932 Ideal lux
towar niedostępny
Dane techniczne
| Typ | Lampa sufitowa |
| Materiał | Metal |
| Materiał dodatkowy | Szkło, kryształ |
| Kolor dominujący | Złoty |
| Ilość źródeł światła | 8 |
| Gwint | G9 |
| IP | IP20 |
| Żarówka w zestawie | Tak |
| Napięcie | 220-240 V AC |
| Moc | 40W |
| IP | 20 |
| Zestaw mocujący | Nie |
| Kolekcja | MOONLIGHT |
| Rozmiar rozety | Ø 360 mm |
| Wysokość (cm) | 36 |
| Głębokość (cm) | 40 |
| Szerokość (cm) | 40 |
| Wymiary opakowania (cm) | 52 x 51 x 15 |
sklep@lampos.pl +48 606-206-003