MOBY SP1 RAME miedziana 093697 Ideal lux
towar niedostępny
Dane techniczne
| Typ | Lampa wisząca |
| Materiał | Metal |
| Kolor dominujący | Miedziany |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Gwint | E27 (duży gwint) |
| IP | IP20 |
| Żarówka w zestawie | Nie |
| Napięcie | 220-240 V AC |
| Moc | 42W |
| IP | 20 |
| Zestaw mocujący | Nie |
| Kolekcja | MOBY |
| Rozmiar szklanego klosza | Ø 350 x H 225 mm |
| Rozmiar rozety | Ø 90 mm |
| Regulowana wysokość | 47,5 – 222,5 |
| Wysokość (cm) | 47,5 |
| Głębokość (cm) | 35 |
| Szerokość (cm) | 35 |
| Wymiary opakowania (cm) | 37 x 37 x 26 |
sklep@lampos.pl +48 606-206-003