MIX-UP Czarny 288390 Ideal lux
towar niedostępny
Dane techniczne
| Typ | Lampa wisząca |
| Materiał | Metal |
| Materiał dodatkowy | Pvc |
| Kolor dominujący | Czarny |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Gwint | E27 (duży gwint) |
| IP | IP20 |
| Żarówka w zestawie | Nie |
| Napięcie | 220-240 V AC |
| Moc | 60W |
| IP | 20 |
| Zestaw mocujący | Nie |
| Kolekcja | MIX-UP |
| Rozmiar rozety | Ø 90 mm |
| Regulowana wysokość | 36,8 – 230 |
| Wysokość (cm) | 36,8 |
| Głębokość (cm) | 4,5 |
| Szerokość (cm) | 4,5 |
| Wymiary opakowania (cm) | 9,5 x 7,5 x 25 |
sklep@lampos.pl +48 606-206-003