MIRROR-10 AP4 BRUNITO mosiężna 017310 Ideal lux
towar niedostępny
Dane techniczne
| Typ | Kinkiet |
| Materiał | Metal |
| Kolor dominujący | Antyczny mosiądz |
| Ilość źródeł światła | 4 |
| Gwint | G9 |
| IP | IP20 |
| Żarówka w zestawie | Nie |
| Napięcie | 220-240 V AC |
| Moc | 40W |
| IP | 20 |
| Zestaw mocujący | Nie |
| Kolekcja | MIRAMARE |
| Rozmiar klosza | Ø 950 x H 620 mm |
| Rozmiar rozety | Ø 150 mm |
| Regulowana wysokość | 87 – 145 |
| Wysokość (cm) | 87 |
| Głębokość (cm) | 95 |
| Szerokość (cm) | 95 |
| Wymiary opakowania (cm) | 62 x 62 x 43 |
sklep@lampos.pl +48 606-206-003