MINT-2 SP1 VERDE zielona 237428 Ideal lux
towar niedostępny
Dane techniczne
| Typ | Lampa wisząca |
| Materiał | Szkło |
| Materiał dodatkowy | Metal |
| Kolor dominujący | Zielony |
| Kolor uzupełniający | Czarny |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Gwint | E27 (duży gwint) |
| IP | IP20 |
| Żarówka w zestawie | Nie |
| Napięcie | 220-240 V AC |
| Moc | 60W |
| IP | 20 |
| Zestaw mocujący | Nie |
| Kolekcja | MINT |
| Rozmiar klosza | Ø 240 x H 185 mm |
| Rozmiar rozety | Ø 110 mm |
| Regulowana wysokość | 43,5 – 218,5 |
| Wysokość (cm) | 43,5 |
| Głębokość (cm) | 24 |
| Szerokość (cm) | 24 |
| Wymiary opakowania (cm) | 52 x 32 x 32 |
sklep@lampos.pl +48 606-206-003