MINT-2 SP1 FUME' przydymione szkło 237398 Ideal lux
towar niedostępny
Dane techniczne
| Typ | Lampa wisząca |
| Materiał | Szkło |
| Materiał dodatkowy | Metal |
| Kolor dominujący | Dymiony |
| Kolor uzupełniający | Czarny |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Gwint | E27 (duży gwint) |
| IP | IP20 |
| Żarówka w zestawie | Nie |
| Napięcie | 220-240 V AC |
| Moc | 60W |
| IP | 20 |
| Zestaw mocujący | Nie |
| Kolekcja | MINT |
| Rozmiar klosza | Ø 140 x H 235 mm |
| Rozmiar rozety | Ø 110 mm |
| Regulowana wysokość | 48,5 – 223,5 |
| Wysokość (cm) | 48,5 |
| Głębokość (cm) | 14 |
| Szerokość (cm) | 14 |
| Wymiary opakowania (cm) | 31 x 21,5 x 22 |
sklep@lampos.pl +48 606-206-003