MINOR ROUND SP5 czarna 235516 Ideal lux
towar niedostępny
Dane techniczne
| Typ | Lampa wisząca |
| Materiał | Metal |
| Kolor dominujący | Czarny |
| Ilość źródeł światła | 5 |
| Gwint | GX53 |
| IP | IP20 |
| Żarówka w zestawie | Tak |
| Napięcie | 220-240 V AC |
| Moc | 9W |
| IP | 20 |
| Zestaw mocujący | Nie |
| Kolekcja | MINOR |
| Rozmiar klosza | Ø 85 x H 40 mm |
| Rozmiar rozety | Ø 90 mm |
| Regulowana wysokość | 29 – 204 |
| Wysokość (cm) | 29 |
| Głębokość (cm) | 8,5 |
| Szerokość (cm) | 115 |
| Wymiary opakowania (cm) | 121 x 16 x 10,5 |
sklep@lampos.pl +48 606-206-003