MINI Kinkiet 3L Chrom/Opal IP44 106382 Markslojd
towar niedostępny
Dane techniczne
| Typ | Kinkiet |
| Rodzaj | Lampa ścienna |
| Materiał | Metal |
| Kolor dominujący | Chrom |
| Ilość źródeł światła | 3 |
| Gwint | G9 |
| IP | IP44 |
| Źródło światła w komplecie | Nie |
| Strumień świetlny | 204lm |
| Barwa światła | 2800K |
| Moc maksymalna | 18W |
| Klasa bezpieczeństwa | CLASS I |
| IP | IP44 |
| Napięcie | 230V |
| Szerokość (cm) | 50,3 |
| Głębokość (cm) | 12 |
| Wysokość (cm) | 10 |
| Materiał klosz | Szkło |
| Kolor klosz | Biały |
| Metoda montażu | Śruba |
| Wymiary opakowania (cm) | 15 x 12 x 54 |
sklep@lampos.pl +48 606-206-003