MILK SP3 biała 030326 Ideal lux
towar niedostępny
Dane techniczne
| Typ | Lampa wisząca |
| Materiał | Szkło |
| Kolor dominujący | Biały |
| Ilość źródeł światła | 3 |
| Gwint | E27 (duży gwint) |
| IP | IP20 |
| Żarówka w zestawie | Nie |
| Napięcie | 220-240 V AC |
| Moc | 60W |
| IP | 20 |
| Zestaw mocujący | Nie |
| Kolekcja | MILK |
| Rozmiar szklanego klosza | Ø 140 x H 530 mm |
| Rozmiar klosza | Ø 140 x H 530 mm |
| Rozmiar rozety | Ø 90 mm |
| Regulowana wysokość | 78 – 253 |
| Wysokość (cm) | 78 |
| Głębokość (cm) | 14 |
| Szerokość (cm) | 14 |
| Wymiary opakowania (cm) | 24 x 22 x 67 |
sklep@lampos.pl +48 606-206-003