MEDEA Biały 096735 Ideal lux
towar niedostępny
Dane techniczne
| Typ | Kinkiet |
| Materiał | Żywica |
| Materiał dodatkowy | Tworzywo sztuczne |
| Kolor dominujący | Biały |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Gwint | E27 (duży gwint) |
| IP | IP66 |
| Żarówka w zestawie | Nie |
| Napięcie | 220-240 V AC |
| Moc | 23W |
| IP | 66 |
| Zestaw mocujący | Nie |
| Kolekcja | MEDEA |
| Rozmiar rozety | 200 x 270 mm |
| Wysokość (cm) | 9 |
| Głębokość (cm) | 23 |
| Szerokość (cm) | 33 |
| Wymiary opakowania (cm) | 32 x 34 x 10 |
sklep@lampos.pl +48 606-206-003