MEDEA Biały 096711 Ideal lux
towar niedostępny
Dane techniczne
| Typ | Kinkiet |
| Materiał | Żywica |
| Materiał dodatkowy | Tworzywo sztuczne |
| Kolor dominujący | Biały |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Gwint | E27 (duży gwint) |
| IP | IP20 |
| Żarówka w zestawie | Nie |
| Napięcie | 220-240 V AC |
| Moc | 40W |
| IP | 20 |
| Zestaw mocujący | Nie |
| Kolekcja | MARTINEZ |
| Rozmiar klosza | L 1030 x H 400 x P 305 mm |
| Rozmiar rozety | 90 x 150 mm |
| Regulowana wysokość | 65 – 132 |
| Wysokość (cm) | 65 |
| Głębokość (cm) | 30,5 |
| Szerokość (cm) | 103 |
| Wymiary opakowania (cm) | 109 x 37 x 28 |
sklep@lampos.pl +48 606-206-003