MAXLIGHT N0006Z linia 12W Czarna obrotowa 2700-5000K Zigbee- MICRO11
towar niedostępny
Dane techniczne
| Typ | System szynowy Magnetyczny |
| Rodzaj | Reflektorek liniowy |
| Materiał | Aluminium |
| Kolor dominujący | Czarny |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Gwint | Zintegrowane źródło LED |
| IP | IP20 |
| Zasilanie | 48V |
| Wysokość | 13.5 |
| Długość | 8 |
| Średnica | 3 |
| Klasa szczelności IP | IP20 |
| Moc pojedynczego źródła światła | 12W |
| Barwa światła | 3000K |
| Ilość Lumenów | 371Lm |
sklep@lampos.pl +48 606-206-003