MAXLIGHT M0047Z LAMPA LINIOWA MAGNETYCZNA BIAŁA SYSTEM ZIGBEE 12W 741LM 2700/5000K
towar niedostępny
Dane techniczne
| Typ | System szynowy Magnetyczny |
| Rodzaj | Reflektorek |
| Materiał | Aluminium |
| Kolor dominujący | Biały |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Gwint | Zintegrowane źródło LED |
| IP | IP20 |
| Zasilanie | 48V |
| Wysokość | 7.5 |
| Szerokość | 5.5 |
| Długość | 24 |
| Średnica | 3 |
| Klasa szczelności IP | IP20 |
| Moc pojedynczego źródła światła | 12W |
| Barwa światła | 2700-5000K |
| Ilość Lumenów | 741Lm |
sklep@lampos.pl +48 606-206-003